Aşık Veysel Mahallesi 5802 Sk. No:62 Karabağlar - İzmir 0(507) 259 08 04
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
ANASAYFA KURUMSAL BÖLGELER HİZMETLERİMİZ GALERİ REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

Meta Havalandırma | Biz Kimiz ?

Meta Havalandırma, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve alanında uzmanlaşmış donanımlı ekibiyle havalandırma sistemleri alanlarında profesyonel çözümler sunar. 
 
yıllardan beri her gün, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çalışan şirketimiz; havalandırma çözümlerini kapsayan anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
 

Kurumlara ve kişilere yönelik geliştirdiği özel servisler ile müşterilerinin her daim memnun kalmalarını sağlayan Meta Havalandırma, verdiği hizmetlerinde maksimum verimlilik ve performans sağlayan donanım markalarını tercih etmektedir.
 
Meta Havalandırma, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel hizmet anlayışını benimsemiş ve bu hizmet anlayışı doğrultusunda çalışmalarına devam ederek bu anlayışı başarıya ulaştırmıştır.
 
Genç ve dinamik kadrosuyla sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için gerekli tüm teknolojileri kullanan Meta Havalandırma, çalışmalarını yoğun iş temposuyla devam etmektedir.
 
Meta Havalandırma, sizin ihtiyaçlarınıza paralel olarak çalışma planları yapar ve size bu çalışma planları doğrultusunda hizmet sunar.
 
BİZ KİMİZ ? | Meta Havalandırma | İzmir Havalandırma Sistemleri