Aşık Veysel Mahallesi 5802 Sk. No:62 Karabağlar - İzmir 0(507) 259 08 04
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
ANASAYFA KURUMSAL BÖLGELER HİZMETLERİMİZ GALERİ REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
BÖLGELER

Balçova Havalandırma

Gün içerisinde karşılaştığımız birçok problem vardır. Göz ardı edilse dahi zamanla sağlığımızı etkileyen en önemli konu ise temiz hava sorunudur. Bu konuda yardımcı olacak firmalar bulunmasına rağmen Balçova Havalandırma en iyi hizmeti sağlayacak kuruluştur.

Okul laboratuarları, otel mutfakları, genel tuvaletler, sanayi siteleri gibi havalandırma hususuna özen gösterilmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. Bu tarz yerlerde oldukça zaman harcayan çalışanların belli bir süre sonra sağlık sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu tip yerler de bulunan kişilerin nefes kalitesiyle birlikte çalışma performanslarında da düşüş gözlenecektir.

Hem işimiz hem kendimiz için ekonomik, sessiz, kaliteli havalandırma sistemleri ile Balçova Havalandırma bize ideal çözümleri sunacaktır. İnsan sağlığını kendine görev edinmiş olan İzmir’de havalandırma sistemleri konusunda öncü firmamız ile hava kirliliğinin giderilmesi sağlanacaktır.

Siz değerli müşterilerimiz için hastalıklara yol açan mikrop ve bakterilerden kurtararak, ergonomik çözümler ayrıca zamanında iş teslimi ile havalandırma sistemleri kurulacaktır.
 

 

BÖLGELER

Balçova Havalandırma | BÖLGELER | Meta Havalandırma | İzmir Havalandırma Sistemleri