Aşık Veysel Mahallesi 5802 Sk. No:62 Karabağlar - İzmir 0(507) 259 08 04
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin
ANASAYFA KURUMSAL BÖLGELER HİZMETLERİMİZ GALERİ REFERANSLAR İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
Facebook ta Paylaş
Twitter ta Paylaş
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Bacasız Davlumbaz Sistemleri

Bacasız Davlumbaz Sistemleri

Meta Havalandırma | Bacasız Davlumbaz Sistemleri

Mutfak davlumbazı içinde paslanmaz çelikten yapılan filtreler emiş kanallarına doğru hareket eden alevlere karşı bir bariyer görevi görür.Bu filtreler pişirme işlemi sırasında oluşan büyük parçacıkların tutulmasını sağlarlar. Ama yağ parçacıkları,pişirme dumanı,yağ buharı ve kokunun tutulmasında etkili değildirler.

Bu kirletici etkenler,kanallarda,fanlarda,binaların çatı ve yan duvarlarında birikebilirler.Bunlar son derece yanıcıdırlar ve sık sık yangınlara neden olabilirler. FEKA FND Serisi cihazlar yüksek performansıyla bu hava kirleticilerin ve yangın tehlikesinin etkili bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlar.

Aynı zamanda rahatsız edici duman ve kokuları yok eder,egzost kanallarında yapılması gereken temizlik ve bakım işlemlerini azaltır.İyileştirilmiş hava daha sonra istenirse mutfak davlumbazına yeniden sirküle edilebilir veya sokak ya da çatı düzeyinde binanın dışına atılır.
FEKA FND Serisi cihazlar Elektrostatik Çökelme(ESP) prensibi ile dizayn edilmiştir.ESP prensibiyle ince partiküller bir toplayıcı hücre içine çökeltilir. ASHRAE standartlarına uygun olarak0,01 micron büyüklüğündeki partiküller için %95 verim alınır.Çift cihaz yanyana kullanılarak bu verim %99’a çıkarılır.

Bacasız Davlumbaz Sistemleri | Meta Havalandırma | İzmir Havalandırma Sistemleri